zaujalo nás detailck umělecký klub s.r.o. neseriózní aktivita a snaha zmást veřejnost

CK UMĚLECKÝ KLUB s.r.o. neseriózní aktivita a snaha zmást veřejnost

Vážení čtenáři internetových stránek Stavitelé katedrál,

 

rád bych Vás informoval, že cestovní kancelář Umělecký klub s.r.o. opakovaně a trvale zneužívá názvu STAVITELÉ KATEDRÁL a KLUB PŘÁTEL STAVITELŮ KATEDRÁL ke svým komerčním aktivitám.

Poslední touto akcí je zaplacení si reklamy na internetovém portálu Seznam, kdy pod názvem STAVITELE KATEDRÁL – Výstavy, muzea, galerie se skrývají komerční stránky cestovní kanceláře Umělecký klub s. r. o. (viz obr.).

Domnívám se, že ze strany cestovní kanceláře Umělecký klub s. r. o. jde o vědomé klamání veřejnosti, neetické a neseriózní obchodní praktiky s cílem zmást veřejnost a komerčně parazitovat na projektu STAVITELÉ KATEDRÁL i na aktivitách KLUBU PŘÁTEL STAVITELŮ KATEDRÁL.

Internetové stránky STAVITELÉ KATEDRÁL (http://www.stavitele-katedral.cz/) jsem založil na jaře 2009 a fungují jako servis pro zájemce o dějiny umění a historii. Přípravě článků věnujeme s kolegou Markem Zágorou tisíce a tisíce hodin práce. Provoz stánek plně financuji ze svých úspor.

STAVITELÉ KATEDRÁL je také název edice mých knih o evropské katedrální gotice. Tyto knihy vydávám vlastním nákladem a vycházejí od roku 2007. Opět za jejich přípravou je tisíce a tisíce hodin práce, mojí i mých spolupracovníků.

KLUB PŘÁTEL STAVITELŮ KATEDRÁL jsem založil v roce 2009 v rámci svých internetových stránek STAVITELÉ KATEDRÁL jako sdružení čtenářů mé internetové stránky a čtenářů mých knih z edice Stavitele katedrál. Pro tyto zájemce pořádám různé akce týkající se popularizace oboru dějin umění, kterému se jako historik umění celý život věnuji.

Knížek z edice STAVITELÉ KATEDRÁL se prodalo už více než 6 tisíc a stánky STAVITELE KATEDRÁL sleduje měsíčně 5 až 6 tisíc zájemců z celého světa.

Protestuji proto proti neseriózním aktivitám CK Umělecký klub s.r.o. a jejího majitele René Christena! Je to snaha bezpracně parazitovat na tvůrčí aktivitě a duševním vlastnictví někoho jiného.

 

PhDr. Peter Kováč

hlavní editor stránky www.stavitele-katedral.cz


Copyright (c) 2008 stavitele-katedral.cz | Tisk | Kontakty | XHTML 1.0 Strict | TOPlistStatistiky toplist | Zpět nahoru